Tapasztalt C, C++ fejlesztő

  • Részmunkaidő
  • Teljes munkaidő
  • Budapest, Szeged

Gyakorlott munkatársak és tehetséges, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • szoftverfejlesztés nagyvállalati IT biztonsági vagy más back-end rendszerekhez,
  • részvétel a követelmények és a megvalósíthatóság elemzésében,
  • sw alrendszerek tervezése, dokumentációja és megvalósítása,
  • fejlesztői tesztek, hibakeresés és elhárítás,
  • fejlesztési módszertanok, meghatározott minőségi követelmények betartása.

Elvárásaink:

  • megalapozott C/ C++ ismeretek,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • önállóság, tanulási készség, ügyfélközpontú szemlélet, csoportmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • nagyvállalati, telekommunikációs vagy autóipari szoftver technolódiában szerzett jártasság,
  • Windows Server vagy Linux platformok ismerete,
  • OO tervezési alapelvek, Design Patterns, secure coding, DevOps alapok ismerete,
  • gyakorlat verziókezelő, virtualizációs szoftverek használatában.

 Ajánlatunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,
  • rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • támogató szakmai közösség és vezetők,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőség,
  • céges nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!