Controller

  • Teilzeit
  • Vollzeit
  • Budapest

A Sysdata PSE (Program and System Engineering) Kft. szoftverfejlesztéssel és szoftverfejlesztési projektek teljes körű lebonyolításával foglalkozó magyarországi vállalat.
A Siemens AG Österreich egykori leányvállalataként elsősorban a világpiacra dolgozunk, de információtechnológiai, szoftverfejlesztési és rendszertámogatási munkákban a hazai piacon is számottevő a jelenlétünk.

Feladatok:

  • a vállalat controlling rendszerének működtetése,
  • havi és ad hoc riportok elkészítése,
  • éves terv, terv-tény adatok összehasonlítása, eltérések figyelése, elemzése,
  • döntéstámogatás, veszteség- és nyereségszámítás,
  • új ügyfél- ill. beszállítói szerződések kidolgozásának gazdasági-pénzügyi támogatása,
  • egyes pénzügyi mozgások dokumentációinak előkészítése és ellenőrzése,
  • cash-flow terv elkészítése, ellenőrzése és kezelése,
  • részvétel tárgyi eszköz és készlet könyvelési, nyilvántartási, leltározási feladatokban, belföldi, külföldi kiküldetések elszámolási, könyvelési és projekt elszámolási feladatokban,
  • számlákhoz kapcsolódó teljesítésigazolások számszaki ellenőrzése, társosztályokkal való egyeztetése, számla kiállítása,
  • részvétel a könyvvizsgálati auditokban,
  • K+F adókedvezményekhez kapcsolódó dokumentáció koordinálása szakértő bevonásával,
  • adminisztratív részvétel egyéb területet érintő projektekben, feladatokban,
  • külső partnerekkel, könyvelőkkel való kapcsolattartás.

Elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • jó német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiváló Excel jártasság,
  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás,
  • kitűnő kommunikációs képesség az ügyfelekkel,
  • pontos, megbízható munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • számviteli ismeretek.

Ajánlatunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,
  • rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • támogató szakmai közösség és vezetők,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • céges nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség.

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!