Szoftverfejlesztő vasúti területre

  • Részmunkaidő
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Feladatok:

  • részvétel CHILL technológián alapuló, vasúti biztosítóberendezésekhez kapcsolódó SW fejlesztési projektekben,
  • ügyfél SW követelmények analízise, SW tervezés, specifikáció, modellezés,
  • SW funkciók implemenetációja, fejlesztői tesztelés (modul-és intergrációs tesztek),
  • hibakorrekciók végrehajtása, SW dokumentáció.

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • CHILL programozási nyelv alapos ismerete, lehetőleg 1-2 év programozási tapasztalattal,
  •  kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • ismeretek vízesés vagy agilis SW fejlesztési módszertanokkal kapcsolatban (waterfall, V-model, Scrum),
  • nyitottság, tanulási készség, precizitás, alaposság,
  • ügyfélközpontú szemlélet, csapatmunka.

Előnyt jelent (de nem nélkülözhetetlen előfeltétel):

  • alapvető műszaki ismeretek vasúti rendszerek, biztosító és jelzőberendezések terén,
  • Jira, Confluence, ClearCase ismerete,
  • Pascal vagy egyéb erősen típusos programozási nyelvek ismerete,
  • német nyelvtudás.

Ajánlatunk:

  • kiemelkedő jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök,
  • színvonalas irodai munkakörnyezet és távoli munka lehetősége.

Munkavégzés helye: Budapest

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!