IT alkalmazástámogató mérnök

  • Részmunkaidő
  • Teljes munkaidő
  • Budapest, Szeged

Feladatok:

  • nagyvállalati IT biztonsági célú (IAM) alkalmazások 3. szintű támogatása (3rd Level Support),
  • ügyfelek kiszolgáló rendszereiben felmerülő komplex és változatos problémák analízise, együttműködve a 2. szintű támogatással, rendszergazdákkal, szakértőkkel és a SW fejlesztéssel,
  • a támogatott alkalmazásokkal kapcsolatos technikai információkérések feldolgozása,
  • kapcsolat, „híd szerep” az ügyfelek és a SW fejlesztés között,
  • szükség esetén átmeneti megoldások (workaround) kidolgozása,
  • beérkező szolgáltatás kérések, események megoldásának szakszerű koordinációja.

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • jó kommunikációs készség,
  • kommunikációképes német és angol nyelvtudás,
  • ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság,
  • csoportmunkára való alkalmasság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • megoldásorientált szemlélet,
  • NEM elvárt a rendszeres éjszakai vagy hétvégi munkavégzés (ritkán előfordulhat).

Előnyt jelent:

  • vállalati alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • alapvető SW fejlesztési ismeretek (pl. Java, Python),
  • Jira Service Management esetleg más ticketing rendszerrel kapcsolatos tapasztalatok,
  • IT biztonság alapjainak ismerete,
  • IAM ill. PAM rendszerek ismerete.

Ajánlatunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,
  • rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • támogató szakmai közösség és vezetők,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • céges nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!