SW engineer for Cybersecurity

  • Full-time
  • Part time
  • Budapest

Gyakorlott munkatársak és tehetséges, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • változatos és színvonalas informatikai mérnöki munka Identity & Access Management (IAM), illetve Privileged Access Management (PAM) rendszerekkel kapcsolatban,
  • nagyvállalati IT biztonsági megoldások kialakítása, tervezése, részvétel a megvalósításban, bevezetésben, szükség esetén SW módosítások egyeztetése a SW fejlesztéssel,
  • a bevezetett IAM/PAM rendszerek konfigurálása, testreszabása, szakmai támogatása.

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • kommunikációképes német nyelvtudás (középfok),
  • alapszintű Java fejlesztői ismeretek,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • nyitottság, tanulási készség,
  • csoportmunka.

Előnyt jelent (de nem előfeltétel):

  • IAM és/vagy PAM rendszerek ismerete,
  • Windows Server 20xx vagy Linux ivagy cloud smeretek,
  • LDAP, Active Directory ismerete, SSO protokollok ismerete (pl. SAML),
  • angol nyelvtudás.

Ajánlatunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,
  • rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • támogató szakmai közösség és vezetők,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • céges nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség.

Munkavégzés helye: Budapest.

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!