Java developer with German language skills (Wien-Budapest)

Feladatok:

  • részvétel a vállalat Java technológiákon alapuló SW fejlesztési projektjeiben,
  • SW követelmények analízise, SW tervezés, SW architektúra tervezés támogatása,
  • SW implementáció, dokumentáció, integráció, tesztelés.

Elvárásaink:

  • Java nyelv alapos ismerete,
  • legalább 2 év Java fejlesztői tapasztalat,
  •  kommunikációképes német nyelvtudás,
  • utazási hajlandóság Ausztria (Bécs) viszonylatában,
  • objektum-orientált analízis, tervezés és fejlesztés alapos ismerete,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent (de nem nélkülözhetetlen előfeltétel):

  • Java EE, EJB, JPA, JMS, JAX-RS ismerete
  • Spring Framework ismerete,
  • REST webservice fejlesztői tapasztalat,
  • tapasztalat WildFly/JBoss alkalmazásszerverekkel,
  • SQLvagy Hibernate ismerete,
  • Continuous Integration eszközök (pl. Jenkins) ismerete,
  • Atlassian eszközök (elsősorban Jira és Confluence) ismerete.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!