Junior SW development engineer

Tehetséges, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • részvétel a cég SW fejlesztési projektjeiben,
  • egyedi SW megoldások megvalósítása,
  • SW megoldások testreszabásának tervezése, megvalósítása, tesztelése.

Elvárásaink:

  • Java, C vagy C++ technológiák ismerete,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
  • csoportmunka,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Android/iOS fejlesztői ismeretek,
  • Adatbázisok ismerete,
  • Javascript ismeretek.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • alapos szakmai felkészítés,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Az állásra történő jelentkezéshez kérjük az alábbi adatokat megadni, valamint az önéletrajzot feltölteni.
Munkavégzés helye
Töltse fel önéletrajzát. (Max 10MB - .pdf, .doc, docx, .jpg, .png, .bmp file-okat fogadunk el)

Több file feltöltéséhez, egyszerre többet kell kiválasztani!

A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!